ÁLLÁSHIRDETÉSEK

KÖNYVELŐ
Saját, 30 éve működő könyvelő-irodánkba, könyvelő kollégát keresünk,
hosszú távra, rész vagy teljes munkaidőben!
Feltételek:
–  Több éves szakmai tapasztalat,
–  Mérlegképes könyvelői végzettség,
–  Önálló munkavégzés,
–  Számítógép magabiztos használata (levelezés, szöveg -és táblázatkezelés)
Feladatok:
–  Teljes körű könyvelés (a kapott bizonylatok feldolgozása, havi bevallások elkészítése),
–  Bérszámfejtés (és kapcsolódó ügyintézés),
–  Kapcsolattartás az Ügyfelekkel
Előnyt jelent: Baloghy könyvelő és bérszámfejtő programok ismerete
Bérezés: Megegyezés szerint

A jelentkezéseket az hr@szetax.hu e-mail címre küldött, fényképes szakmai önéletrajzzal, valamit a nettó bérigény megjelölésével várjuk!

BAM/01/002304-4/2017
Partnercégünk részére keresünk, munkaerő-kölcsönzés keretében munkatársakat az alábbi munkakörök betöltésére:

FOLYAMATOS FELVÉTEL!

A munkavégzés pontos helye (az összes meghirdetett állásnál), megtekinthető itt : TÉRKÉP
A jelentkezés módja, az összes meghirdetett pozícióra:
KIZÁRÓLAG elektronikus úton, a MUNKAKÖR MEGJELÖLÉSÉVEL, a hr@szetax.hu email-címre küldött fényképes szakmai önéletrajzzal! Telefonon sajnos nem áll módunkban felvilágosítást adni, pozitív elbírálás esetén, az önéletrajzban megadott elérhetőségen fogjuk keresni Önt!
NYITOTT ÁLLÁSAJÁNLATAINK AZ ALÁBBIAKBAN OLVASHATÓAK:

RAKTÁROS MUNKATÁRS
Feltétel:
kézi targonca kezelői engedély, pontos, precíz munkavégzés, dolgozni akarás
Előnyt jelent:
hasonló területen szerzett tapasztalat,
Amit kínálunk:
stabil, hosszú távú munkalehetőség, szakmai előrelépési lehetőség, egy-műszakos munkarend
BÉREZÉS: 210.600 Ft/hó

KÁBELGYÁRTÓ MUNKATÁRS
FELTÉTELEK: Állóképesség, Precizitás, Jó kézügyesség, Monotóniatűrés
AMIT KÍNÁLUNK:
-Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
-Szakmai előrelépési lehetőség,
-Egy-műszakos munkarend
BÉREZÉS: 161.000 Ft/hó + teljesítményarányos prémium

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Az állás betöltésének FELTÉTELE:
– OLASZ nyelvismeret
– Számítógép felhasználó szintű ismerete
-Távmunkában/Online NEM VÉGEZHETŐ

MUNKAIDŐ:
Állandó délelőtt, napi 6 vagy 8 órában
BÉREZÉS:
Bruttó 210.600 Ft/hó